Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Paczkomatów Inpost.

Cały asortyment sklepu jest dostępny w naszym magazynie i wysyłka następuje najpóźniej w następny dzień roboczy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub dokonaniu zakupu w wypadku wyboru płatności przy odbiorze.

Opłata za przesyłkę zależy tylko od sumarycznej wartości zamówienia oraz formy dostawy i płatności. Nie zależy od ilości i rodzaju zamówionych produktów.


Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Paczkomaty Inpost*

 

0,00 zł 

 

1-2 dni roboczych

Przesyłka kurierska

 

15,00 zł

0,00 zł - zamówienia o wartości min. 300 zł

następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu**

Przesyłka kurierska pobraniowa***

 

19,00 zł

0,00 zł - zamówienia o wartości min. 300 zł

 

następny dzień roboczy 

po wysyłce paczki z magazynu**

Numer konta: 79 1910 1048 2789 4640 0232 0001

 

**95% przesyłek kurierskich dostarczana jest w następny dzień roboczy od wysłania, najpóźniej w 2 dni robocze. Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem.

*** Przesyłki pobraniowe płatne przy odbiorze wysyłamy tylko kurierem.

* Jedynie przesyłki których wymiar jest mniejszy niż 36x33x44cm. W przypadku przesyłek o większych wymiarach opcja dostawy InPost nie jest dostępna.

Sklep nasz nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy szczegóły dot. dostawy. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl