Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Teczki Informacji

Znajdź informacje dla siebie

Atrakcyjne oraz rozkoszne wakacje nad polskim morzem – które akcesoria kempingowe należałoby posiadać?

Dźwirzyno jest nieduża miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to nieobfita, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej zalążki sięgają XIII wieku, funkcjonowała najpierw jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Obecne Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Odnajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (najwyższej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, spore pola kempingowe i domki wczasowe). Tu spędzone właśnie wolne nad morzem daje pamiętny klimat, wspaniałe, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej oraz windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w osobliwy sposób: między morzem a jeziorem Resko Przymorskie. To naturalnie dzięki temu turyści tutaj rezydujący posiadają niezwykle dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, praktykowanie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu czarujące wydmy, piach jest biały, niebywale rozkoszny w dotyku. Plaże o dużej wielkości. Biegnie tam również międzynarodowy szlak rowerowy. Jeżeli chcesz jechać na kemping, zobacz markiza do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej sławetnych miejscowości nadmorskich w typowo turystycznym klimacie są to Międzyzdroje. Planując nasze wczasy nad morzem należałoby zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, modnego także pod imieniem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny możemy dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo nieopodal jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia podczas spędzania urlopów nad morzem. Pociągająca nadzwyczaj jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Nowoczesne Międzyzdroje przyciągają podróżników spędzających wczasy nad morzem wieloma atrakcjami. Do bardziej wspaniałych miejscowych atrakcji należy popularna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski dłoni twórców, figur z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz