Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Teczki Informacji

Znajdź informacje dla siebie

Gadżety ze sklepu CarGO!, które sprawdzą się w stałym karawaningu

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO! to elementy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także komfortowo podróżować. Wynajmujący mają możliwość też zdecydować się na wyposażenie dodatkowe. W terminie wynajmu każdy pojazd jest po przeglądzie i wysprzątany. W wyposażeniu podstawowym znajdują się: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna oraz kamera GoPro z dodatkami. To ukazuje, że można wygodnie odbywać podróże o każdej z pór roku. Przyczepa kempingowa pozwoli na większą dozę niezależności.

Użytkownicy najczęściej zdecydowani są na kampery HOBBY a także z całej Grupy Pilote. Są to modele nowe, jak i używane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwoli na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na zakup nowego pojazdu. Na dodatek, oferowany jest serwis, gdy będzie to konieczne. CarGO! to firma wyznaczająca zasady w wypożyczalnia kamperów ze względu na kilkuletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są zaprojektowane komfortowo. W efekcie mniejsza powierzchnia jest nieodczuwalna. Na węższych, europejskich ulicach przyczepy kempingowe tej rangi sprawdzają się wzorcowo.

Klasa Comfort obejmuje modele sześcioosobowe, cechujące się praktycznym wyposażeniem oraz ekonomią. Z chęcią wypożyczają je rodziny z pociechami. Można też wybierać kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc łączą w sobie ergonomię i komfort. Wśród udogodnień mają: ogrzewanie grawitacyjne czy system klimatyzacji w części mieszkalnej. Takie kampery rekomendowane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Udostępniona jest także klasa Premium, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem powierzchni przy równoczesnym utrzymaniu licznych udogodnień. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz