Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Teczki Informacji

Znajdź informacje dla siebie

Kampery najwyższej klasy wynajmowane w CarGO!

Wyposażenie kamperów CarGO! w czasie wypożyczenia zawiera rzeczy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w dogodnych okolicznościach podróżować. Oczywiście, zamawiający mogą w dodatku decydować się na wyposażenie uzupełniające, w zależności od tego, czego wymagają. Każdy wypożyczalnia kamperów poznań jest w pełni przygotowany, a więc sprawdzony oraz schludny.

W wyposażaniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Niezależnie w takim razie od pory roku i okoliczności na drodze można podróżować maksymalnie komfortowo, stricte w ten sposób, jak to sobie zaplanowano. I pomimo że większość osób podróżowanie kamperem kojarzy z latem, to zimą także dużo osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwala albowiem na niemałą swobodę. Każdy użytkownik natomiast ma innego rodzaju oczekiwania odnośnie do podróży. Warunki wypożyczenia są każdorazowo w takim razie ustalane indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych marki HOBBY i z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość zdecydować się na równi na modele najnowsze, ale też eksploatowane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a team pomoże zainteresowanym dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz