Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Teczki Informacji

Znajdź informacje dla siebie

Nbot: aplikacja online dla agentów nieruchomości

Nbot to aplikacja internetowa dla biur nieruchomości. Umożliwi ona dostęp do ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć oraz z telefonami z blisko 200 witryn, co jest faktycznie sporą innowacją. To solidne kompendium wiedzy, sprawdzi się w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, jak i popytowego, ponieważ na takiej bazie została przygotowana jego koncepcja. Do programu są dodane lejki sprzedażowe usprawniające etap pozyskania ogłoszeń, co w pełni upraszcza obsługiwanie klienta popytowego.

Pośrednicy nieruchomości cenią tę opcję, ponieważ pomysły takie jak program dla rzeczoznawcy majątkowego są opracowane wzorowo. Do atutów programu wlicza się: wysyłanie ofert ze zdjęciami, z około 200 portali, wgląd do ogłoszeń indywidualnych i agencyjnych z telefonami z serwisów, natychmiastowe ustalenie telefonu do właściciela, poinformowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, prędkie aktualizowanie kwot w ofertach otwartych, precyzyjne określanie kwoty oferty mieszkania oraz dostęp do ogłoszeń z pełnymi adresami.

Zaprezentowany program to kompleksowe rozwiązanie, bazujące na intuicyjnej obsłudze. Program dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych jest opracowany w taki sposób, aby ich praca była o wiele szybsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na witrynie. Do informacji ma się dostęp po założeniu nieodpłatnego konta. Agent nieruchomości ma możliwość wysłać ogłoszenia prędko, dodatkowo zmieniając je na własne. W efekcie zobowiązania zawodowe wykonuje sprawniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą kontrolować, kto i w jakiej kwocie promuje nieruchomości, co pozwala prosperować lepiej niż konkurencja. W programie umieszczone są wszystkie nieruchomości prywatne wystawiane od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie da się ominąć.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz