Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Teczki Informacji

Znajdź informacje dla siebie

Monitoring – jakie możliwości w tym temacie mają posiadacze domów

Właściciele domów i mieszkań mają wiele opcji, żeby je w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Rzecz jasna takiej stuprocentowej ochrony zrobić się nie da, jeżeli włamywacz się uprze, to znajdzie sposób aby dostać się do wnętrza. Jednak każda forma ochrony w jakiś sposób będzie odstraszała, a niektóre z nich pozwolą w razie potrzeby zidentyfikować złodziei. Po pierwsze należy zadbać o odpowiedni monitoring. Przykręcone w odpowiednich lokalizacjach kamery będą nagrywać wszystko to co wydarzy się we wnętrzu, a niejednokrotnie także umożliwią widok na żywo. Aby jednak takie nagrania były później do wykorzystania, to kamera obrotowa zewnętrzna Ezviz powinna posiadać odpowiednie parametry. Kluczowa przede wszystkim jest rozdzielczość robocza, bo od tego zależeć będzie, jak wyraźne będzie nagranie. Obecnie normą powoli staje się format Full HD, mający rozdzielczość 1920×1080 pikseli.

Zapewnia on wystarczającą jakość do tego, żeby odróżnić wszystkie szczegóły, co przy potrzebie rozpoznania osób jest bardzo istotne. Kupując tego typu kamerę powinno się unikać podejrzanie tanich modeli, bowiem niejednokrotnie dysponować one będą kiepską jakością, pomimo posiadania teoretycznie odpowiednich parametrów. Dobrze by było, żeby tego typu urządzenia miały również wsparcie pod postacią diod na podczerwień. Znacząco się dzięki temu poprawia jakość obrazu nagrywanego nocą, a takiego promieniowania nie widać zupełnie po wejściu do pomieszczenia. Rejestrowaniem przesłanych z kamer obraz zajmie się rejestrator monitoringu NVR Hikvision.

Powinien on obsługiwać kilka dysków twardych z dużą pojemnością, co pozwoli na przetrzymywanie większej liczby filmów. Kamery działające poza budynkiem posiadać powinny obudowy zapewniające odpowiednią szczelność. Dodatkowym zabezpieczeniem domu może też być rejestrator monitoringu NVR Hikvision. Pozwoli on na pełne kontrolowanie tego, kto przyszedł w odwiedziny, wraz z praktyczną obsługą otwierania. Przy zakupach takiego sprzętu w zamówieniu znaleźć się od razu może grzejnik konwektorowy f125 500W, wtedy wszystko przesłane zostanie w jednej przesyłce.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz